Azmimilli İlkokulu Yeni Yerinde Yükselecek

Azmimilli İlkokulu Yeni Yerinde Yükselecek

Öğrencilerin daha modern yapılar içinde eğitim almasının önünü açan  Düzce Belediyesi, Azmimilli İlkokulu’nun yeni binası için temel kazı çalışmalarını tamamladı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehrin dört bir yanında kronikleşen sorunları çözmeye devam ediyor. Birçok dev projenin yanı sıra eğitim alanında da önemli adımlar atan Başkan Özlü, depremin izlerini taşıyan Azmimilli İlkokulunun taşınması için başlattığı çalışmalar hızla ilerliyor.

Düzce Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü ile 24 derslikli okulun protokolünün imzalanmasının ardından mülkiyeti Düzce Belediyesine ait olan alanda kazı ve temel atmaya hazır hale getirilme işlemleri kısa sürede tamamlandı.

Yeni yapılacak olan okul alanında Fen İşleri Müdürlüğü kısa sürede kazı çalışmalarını tamamlayıp, 150 m3 grobeton dökerek temel atmaya hazır getirdi. Öğrencilerin yeni okullarında eğitim alması için çalışmalar aynı hızla ilerleyecek.

24 derslikli Azmimilli ilkokulunun yapımında bağışçılardan da destek alınacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.