Düzce’de 3 Okul Yeni Yerine Taşınacak

Düzce’de 3 Okul Yeni Yerine Taşınacak

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehir içinde bulunan bazı okulların kent dışına taşınacağı yerler ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Özlü, yapılacak olan yeni okullarla ilgili “Eğitim yuvalarımız yeni ve donanımlı mekanlar ile daha verimli olacak” dedi.

 Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ile birlikte kent merkezinde yer alan İsmetpaşa Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu ve Azmimilli İlkokulunun yeniden yapılacağı bölgelerde incelemede bulundu.

 ‘İkili Eğitim’ uygulamasını sona erdirmek ve eğitimin daha sağlıklı şekilde yürütülmesi adına İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte çalışmalarını sürdüren Başkan Dr. Faruk Özlü, “Eğitim yuvalarımız yeni ve donanımlı mekanlar ile daha verimli olacak. Yenilenecek olan mekanlarıyla birlikte çocuklarımız daha ferah bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler. Bu manada ki çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir. En kısa zaman zarfında da hep birlikte bu okullarımızı yeni yerlerinde göreceğimizi söylemek isterim” dedi. (İHA)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
27.09.2020
10:30

BENCE YANLIŞ Eğitim ve sağlık en kolay ulaşılabilen birimler olmalı. Eğitim yaşam alanının içinde yani çocuğun yaşadığı mahallede olmalı. Adrese göre okul kaydı bu yüzden doğruydu !!!

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,62
VATANDAŞ
25.09.2020
21:34

Isinizgucunuzisrafmutaitlereparakazandirmakisrafharamdir

Katılıyorum   Katılmıyorum
%41,03
Garip
24.09.2020
09:39

Çok çok güzel olur...İnşallah....

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,11
REFİK BAHRAM
23.09.2020
21:42

ESKİ DÜZCEYİ ARIYORUM ESKİDEN DÜZCE DAHA DERLİ VE TOPLUYDU GİDENLERİ ARIYORUM

Katılıyorum   Katılmıyorum
%89,04
selman


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.