Hazır mısın Düzce?

Hazır mısın Düzce?

Düzce Üniversitesi 30 Eylül’de kapılarını açacak. Binlerce yeni öğrenci Düzce’ye gelmeye heyecanlanırken, Düzceliler Üniversite öğrencilerini ağırlamaya hazır mı?

Düzce, 2006 yılında açılan Üniversitesi ile günden güne gelişmeye devam ediyor. Her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Düzce Üniversitesi bu akademik dönemde 33 bin öğrenciye ev sahipliği yapacak. 30 Eylül’da kapılarını açacak olan Düzce Üniversitesi’nde tüm hazırlıklar tamamlandı. Fakat Düzce yeni gelecek öğrencilere tam olarak hazır mı bu bilinmiyor. Bu yılda geçen yıllar gibi bir çok İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden Düzce’ye gelecek olan öğrenciler, Düzce’de metropol şehirlerde aradıklarını bulabilmek için çaba harcayacak. Ayrıca, öğrencilerin gelmesi ile birlikte ekonomik olarak da ciddi anlamda gelişme olması bekleniyor. Konuralp bölgesinde bulunan onlarca kafe ve restorantın dışında Düzce’de ki esnaflarda ekonominin artmasını bekliyor. Fakat, öğrencilere yönelik fiyatların da düzenlenmesi gerekiyor. Düzce buna şuanlık hazır değil gibi. İlerleyen süreç içerisinde öğrenciler için çeşitli hazırlıklar yapılması bekleniyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.