İlk 1000’de 10 Düzceli Firma

İlk 1000’de 10 Düzceli Firma

İlk 1000’de 10 Düzceli Firma

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıklamış olduğu 2023 yılı Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı listesine Düzce’de üretimi bulunan 10 firma girdi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, TİM İlk 1000 firma arasına yer alan firmaları tebrik etti. Erdoğan Bıyık, “Ülkemizin gelişmesi, ekonomik refaha kavuşmasının en önemli yolları üretim ve ihracattır. Cari açığın giderilmesi ve istihdamın arttırılmasında da en önemli etken yine ihracat olmaktadır. Büyüyen ve gelişen Düzce’den 10 firmamız ihracat devleri arasında yer almıştır. Listeye giren tüm firmalarımıza teşekkür ediyor, nice başarılara ulaşmalarını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Listede; ASD Laminat Anonim Şirketi, Bofer İnşaat Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti., Constantia Propak Ambalaj Üretim ve Pazarlama Anonim Şirketi, Çam Konfeksiyon ve Sanayi Ticaret Ltd.Şti., Delta Alfa Çorap ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Erciyas Çelik Boru Sanayi Anonim Şirketi, Ferrero Fındık İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş., Kimteks Poliüretan San. ve Tic. A.Ş., Lim Otomotiv Tic. A.Ş. ve Superlit Boru Sanayi Anonim Şirketi yer aldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.