Yerel Marketler ve Esnaflar E-Ticarete Geçerek Hizmetlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yerel Marketler ve Esnaflar E-Ticarete Gec¸erek Hizmetlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yerel Marketler ve Esnaflar E-Ticarete Geçerek Hizmetlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Bir yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına bağlı olarak  alınan tedbirler kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması” nedeniyle e-ticarete  yönelen firmalar büyük bir iş potansiyeline sahip oldu. 

 

Dünyada ve ülkemizde hızla yaygınlaşan e-ticarete  Düzcede faaliyet içinde olan yerel marketler ile esnaflar bir bir e-ticarete geçerek müşterilerine verdikleri hizmete kalitesini artırıyor.

 

Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirler nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması” nedeniyle ve İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliğine market tedbirlerikonulu genelgesi gönderildi. Bu genelge kapsamında Düzcede ki yerel marketlerde e-ticarete geçerek müşterilerine hizmet vermeye aralıksız devam ediyor.

Düzcenin yerel markası olan Serbay Interactive Ajans’ın Başkanı Görkem Özdemir, yaptığı açıklamada;”Pandemi döneminde bir çok sektör ve iş yeri yasaklardan dolayı ekonomik olarak etkiledikleri için ticaretlerini durdurmak zorunda kaldı. Biz Serbay Interactive olarak işletmeleri e-ticarete yönlendirerek ticaretlerini 7 gün 24 saat yapacakları şekilde tüm alt yapılarını hazır hale getiriyoruz. Özellikle büyük zincir marketlerle büyük bir yarış içinde olan yerel marketlerimizi e-ticarete yönlendirerek rekabet etme kapasitelerini güçlendirerek ticaretlerini aralıksız devam etmelerini sağlıyoruz.”

 

Artan talebe yanıt vermeye çalışan Serbay Interactive” e-ticaret sektöründe yatırımlarına hız kesmeden devam ettiğini belirten Özdemir, çeşitli kampanyalar, indirimler ve desteklerimizle bu süreçte Düzceli esnafın yanında olacağını belirtti.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.