MHP Gölyaka'da Yönetim Değişti

MHP Gölyaka'da Yönetim Değişti

MHP Gölyaka'da Yönetim Değişti

Milliyetçi Hareket Partisi Gölyaka İlçe Başkanlığı’nda görev değişimi oldu. Faruk Öztürk ve ekibi görevine bugün itibari ile genel merkez oluru ile atandı. 

Milliyetçi Hareket Partisi Gölyaka İlçe Başkanlığı, Genel Merkez tarafından görevinden alındı. Görevden alınan yönetimin yerine yeni Başkan Faruk Öztürk ve ekibi olarak belirlendi. Resmi yazı ise Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın ve Genel Başkan Devlet Bahçeli imzası ile Faruk Öztürk’e gönderildi. MHP Gölyaka İlçe Başkanı olarak atanan Faruk Öztürk’ün yeni yönetiminde Adnan Okşit, Şaban Yıldız, Erdoğan Ögenç, Murat Gedikli, Aydoğan Balay, İsmail Kaymakoğlu, Mehmet Çiçek, Tahir Ataş, Adem Altundal, Sezgin Coşkun, Zekeriya Kara, Ahmet Akbulut, Ahmet Sivil, Selçuk Arı, Aydın Bülbül, Emin Yılmaz, Mevlüt Onat, Murat Okşit, Ahmet Gül, Enes Yılmaz ve Naci Çelik yer aldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.