Aç kalan ayı bal yemliğine daldı

Aç kalan ayı bal yemliğine daldı

Düzce’de aç kalan ayı yiyecek bulmak için köye indi. Gümüşova yongalık köyünde bulunan bal yemliğine giren ayı, bir çok bal kovanını tahrip etti. Ayının bal yemliğindeki görüntüleri ise bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülendi.

  Düzce’de aralıklarla yağan kar yağışı yüksek kesimlerde etkili oldu. Yer yer 1 metreye ulaşan kar kalınlığı sonrasında Doğa Koruma ve Milli Parklar ekipleri ormanlarda yaban hayatı yemlerken, Düzce’nin Gümüşova ilçesinde aç kalan ayı yiyecek bulmak için köye indi.

Yongalık köyünde bal yemliğine dadanan ayı bir çok bal kovanını tahrip etti. Bal yemliğine dadanan ayıyı ise bölgede bulunan vatandaşlar tarafından cep telefonu ile kayıt edildi. Ayı görüntülerde dağdan inerek önce bir bal yemliğine giriyor.

Daha sonra bal kovanlarının olduğu yere dadanıyor. Bal yemliğinin güvenlik kamera görüntülerinde ise ayı dadandığı yemlikten çıkmaya çalıştığı görüntüler bulunuyor.

HABER: E.BEKTAŞ


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.