Faruk Özlü'den Tanju Özcan'a: 'Adam Değilsin!' Göndermesi

Faruk Özlü'den Tanju Özcan'a: 'Adam Değilsin!' Göndermesi

 

 

Düzce ile Bolu arasındaki tartışma giderek alevlendi. Düzce Belediye Başkanı Tanju Özcan, dün bir çıkış yaparak Bolu Dağı'nın Düzce sınırları içinde kaldığını ve bu dağın Düzce Dağı olarak adlandırılması gerektiğini ifade etmişti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın sert yanıtına Faruk Özlü'den yanıt gecikmedi.

Faruk Özlü, Mevlana'nın meşhur özdeyişiyle Tanju Özcan'a gönderme yaparken 'Önce lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye' ifadelerini kullandı. Tanju Özcan, Faruk Özlü için 'Akıllı Ol' demişti. Bu konuya da yorum yapan Özlü, Özcan'ı Düzce'ye çağırdı!

 

DÜZCE İLE BOLU ARASINDA ALEVLİ TARTIŞMA

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, dün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Bolu Dağı'nın Düzce sınırlarında olduğunu coğrafi yapı gereği buranın Bolu Dağı değil Düzce Dağı olarak adlandırılması gerektiğini savundu. Bu yanlıştan dönülmesi için çalışma başlatacaklarını söyledi.

 

'AKILLI OL' ÇIKIŞI

Tanju Özcan ise bu paylaşımı alıntılayarak Faruk Özlü'ye yanıt verdi, Özcan'ın yorumu 'Faruk Özlü, Bolu Dağı'na göz koymuş. Bolu Dağı, Bolu'nun simgesidir. Dimyat'a girince giderken evdeki bulgurdan olma Kaynaşlı'yı Yığılca'yı ve Akçakoca'yı elinden aldırma bana. Akıllı ol!' şeklinde oldu.

 

FARUK ÖZLÜ'DEN TANJU ÖZCAN'A GÖNDERME: 'ADAM DEĞİLSİN'

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün Tanju Özcan'a yanıtı da çok sert oldu. Faruk Özlü, Mevlana'nın sözünü paylaşarak Tanju Özcan için 'Adam değilsin' göndermesi yaptı.

 

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.07.2024
09:41

Reklam çok iyi, Laflarda özenle seçilmiş gibi küfürsüz ...AKILLI OL, ADAM MISIN ...Dikkat çeken sözcükler..FARUK BEY işi biliyor...Düzce ye bir kaç gömlek büyük bunu söylemeden geçemeyeceğim.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,11
Duyarlı
9.07.2024
07:25

Bizim yolları yapacaklarsa hizmet gelecekse Bolu’ya döneriz sıkıntı yok Düzceden bize fayda gelmedi

Katılıyorum   Katılmıyorum
%45,28
Yığılcalı
8.07.2024
23:14

Dağın isminin ne olduğu, kimin adam kimin rest çektiği konuları geçin vs !! Kim ne biliyor ne bilmiyor!! Bilemiyorum? Bu oyun büyük.....

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,69
Ahmet ölmez
8.07.2024
15:34

Sayın özcan oldu olacak Düzceyi hep alın sorun ortadan kalksın daha iyi değilmi. Sınır kimdeyse onun dediği olsun, ha Düzce dağı ha Bolu dağı ne farkeder. Bizler köylerde sınır davalarıyla uğraşırken sizler iki il arasında böyle konuları gündem yaparsanız bu memleket ebedi düzelmez. Sonra ne demek o ilçeleride alırım demek, alenen olay çıkartmaya çalıyorsunuz, yakışıyormu size

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,61
Düzceyi komple al senin olsun


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.