Valilikten önemli duyuru

Valilikten önemli duyuru

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl valiliğine gönderilen genelge sonrasında sokak ve caddelerde sigara içmek yasaklandı. Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında alınan karar sonrasında artık Düzce'de de sokaklarda sigara içmek yasaklandı. Düzce Valiliği konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile alınan karar kapsamında Düzce'de sokak/cadde ve duraklarda sigara içmenin yasaklandığı belirtildi. Yapılan açıklamada: " Covid-19 salgını ile mücadelede salgının yayılımını önlemek amacıyla; bugünden itibaren Düzce’de; Trafiğe kapalı cadde/sokaklar ve toplu taşıma araçlarının durakları gibi yerlerde sigara içilmesi yasaklanmıştır" denildi. 

HABER: E.BEKTAŞ


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
12.11.2020
16:14

Devlet kurumlarında esnsk çalışma ve kronik hastalarla 60 yaş üstü niye yok.....AKŞAM VE SABAHLARI ULAŞIMDAKİ SIKIŞIKLIĞIN GİDERİLMESİ İÇİN 65 YAŞ ÜSTÜ VE İŞİ OLMAYANLARA SAAT 10-16 ARASIN KISITLAMA NİYE YOK....SİGARA DAN BAŞKA SUÇLU YOK ....GÜVENLİK VE KONTROL GÖREVLİLERİNİ KİM KONTROL EDECEK.....BIRAKIN BİZİ ....Her kurumda pozitif var ...esnek çalışma yok......

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,33
Biz bize yeteriz.
12.11.2020
12:19

HALEN DAHA UMURSAMAZ VATANDAŞLARIMIZ VAR, BİR BİRİNE SARILANLAR, KAFA KAFAYA VERİP OTURANLAR, NE ARARSANIZ VAR, DÜĞÜNLER DEVAM EDİYOR, CENAZELER KEZA ÖYLE, BİZ DAHA ÇOK HASTALIKLARLA MÜCADELE EDERİZ.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,14
ANLAYIŞSIZ BİR TOPLUM OLDUK


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.