Düzce'ye Modern Stat

Düzce'ye Modern Stat

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’a yakışır modern bir stadyum yapılacağı müjdesini verdi. Yeni stadın Bahçeşehir bağlantı yolu üzerinde yapılacağını söyleyen Başkan Özlü, bu konudaki desteklerinden ötürü Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor ile ilgili yaşanan yeni gelişmeyi kamuoyu ile paylaşarak, modern stadın Gençlik ve Spor Bakanlığının yatırım programına alındığını söyledi.

Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen Çilimli OSB Altyapısının Yeşil OSB’ye uygun hale getirilmesi fizibilite desteği projesi imza törenine katılan Başkan Dr. Faruk Özlü, burada yaptığı konuşmada Düzce’nin sınıf atlaması adına yaptıkları proje çalışmalarından bahsetti.

MODERN STADYUM YATIRIM PROGRAMINA ALINDI
Düzcespor konusunda da yeni ve müjdeli haberlerinin olduğunu kaydeden Başkan Özlü, “Ankara’da gerçekleştirdiğimiz girişimler neticesinde mevcut stadyumun taşınması için Gençlik ve Spor Bakanlığından destek alıyoruz. Modern stadyumu bakanlığın yatırım programına aldırıyoruz. Düzcespor için yapacağımız modern stat, Bahçeşehir bağlantı yolu üzerinde olacak. Bu manada bizlere desteklerini esirgemeyen, olurlarıyla bizleri mutlu eden Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DÜZCENİN İKİ SPOR KAMPÜSÜ OLACAK
Şıralık'ta devam eden Düzcespor yedek stadında çalışmaların devam ettiğini de sözlerine ekleyen Başkan Özlü, “Burada ayrıca kulüp tesisleri ve antrenman sahası olacak. Düzce’nin iki kampusu olacak. Güneyde spor kampusu kuzeyde ise stadyum şeklinde olacak” diye konuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
25.06.2022
02:52

MODERN STAT YİNE ŞUAN Kİ YERİNE YAPILMASI İYİ OLAÇAKTIR NEDE OLSA BİR AYAK ALIŞKANLIĞI VE HATIRALARI VARDIR HATTA DÜZCE LİSESİ ESKİ YERİNE YENİDEN İNŞA EDİLMELİDİR

Katılıyorum   Katılmıyorum
%60,87
selman
24.06.2022
19:25

Buram buram seçim yatırımı kokuyor. Bu stadı gerçekleştirsinler ben hem buradan hem facebook sayfamdan, hem de instagramdan başkandan özür dileyeceğim.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%41,30
Hayri Kutarba
24.06.2022
16:18

Sayın Faruk özlü düzcenin spor alanında vizyonunu yükseltmeli Fenerbahçe topukta hersene kamp yapıyor birçok takım geliyor düzceye büyük stadyum kapasitesinin 15 bin hatta 25 bin olmalı ileride Trabzon Beşiktaş hatta Galatasaray bile kamp alanı bulmak için düzceye gelecekler yeterki korugöl kardüz efteni kuyudüzünü turizime kazandıralım Bolu bile kamp sezonunda yüzlerce külüpten tesisler paralar kazanıyor düzce neden başaramasın evcek spor kompleksi bile desteklense birçok takımı ağırlar yeterki yatırım yapacak yatırımcı bulunsun bu vizyonla düzce spor şehri olur ayrıca olimpiyat hazırlık merkezi yapılacaktı bu yatırım gelirse düzce spor turizminde bir numara olur

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,90
Salih Albayrak


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.