Belediyeden Cenaze Taziyesinde Pide ve Ayran

Belediyeden Cenaze Taziyesinde Pide ve Ayran

Cenaze hizmetleri kapsamında defin işleminden taziye çadırına kadar bir çok hizmeti sağlayan Düzce Belediyesi, cenaze evlerinde pide ve ayran ikramına başladı.

Düzce Belediyesi mücavir alanlar içerisinde ikamet eden vatandaşlar için ücretsiz olarak verdiği cenaze hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.


Mezarlıklar Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünün koordinasyonu ile cenaze hizmetleri kapsamında taziye çadırından, defin işlemlerine kadar bir çok hizmet sağlanırken, cenaze evlerine pide ve ayran ikramına da başlandı.

Öte yandan Düzce Belediyesi vatandaşların hizmetine sunduğu taziye çadırlarında; belediye tarafından semaver, çay, şeker, bardak gibi malzemelerin olduğu taziye paketi de ücretsiz olarak verilmeye devam edecek.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
23.05.2022
11:30

Birçok şehirlerde verilmekte olan bir Hizmet, Düzcemizde geç de olsa sevindirici bir hizmettir, herzaman her Cenazede uygulanmasına önem veririz. Bu hizmetlerinden dolayı Düzce Belediye Mize ve Sn. BELEDİYE BAŞKANIMIZ FARUK ÖZLÜYE Teşekkür ederiz Başarılarının devamını dileriz.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%44,00
Reşat Gültekin
23.05.2022
11:25

Belediye başkanından ve bu çalışmayı düşünenler den Allah razı olsun.insanlarin acılarıni paylaşmak ve yanlarında olduğunu hissettirmek çok güzel bir duygu.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,54
Duzceli
23.05.2022
11:19

LÜTFEN TOMBUL TULUMBA DA EKLENSİN

Katılıyorum   Katılmıyorum
%62,5
Maşşallah
23.05.2022
11:09

çok ii hizmet yalnız lütfen kır pidesi yollamayın iilik ederken kötülük olur

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
pideci
23.05.2022
11:07

allah razı olsun bunu düşünenden. chp olsa böyle birşey olur muydu sorarım size. bu tanju bu ekrem su vermez cenazelerimize

Katılıyorum   Katılmıyorum
%68
ramazan


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.