Başkan Özlü'den Emekliye Su Bedava

Başkan Özlü'den Emekliye Su Bedava

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 65 yaş üstü emeklilerden aylık 5 metreküpe kadar olan su tüketiminden ücret almayacaklarını açıkladı.

31 Mart 2024’te yapılacak seçimler öncesi “Türkiye Yüzyılında Düzce İçin 100 Proje” hazırlayan Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 25 Şubat’ta düzenlenecek geniş katılımlı bir toplantı ile projelerini kamuoyuna duyuracak. 
“Mobilya Kent”, “Millet Bahçesi-2”, “İçme Suyu Ana Hattı ve Arıtma Tesisi”, “1250 km Şehir Şebekesinin Yenilenmesi”, “Melenboyu Çevre Yolu” gibi bazı mega projelerini daha önce açıklayan Özlü’nün son müjdesi ise emeklilere yönelik oldu.
Seçim gezilerinde emeklilerden gelen taleplere duyarsız kalmayan Özlü, yeni dönemde emeklilere destek olacak bir çalışmaya da imza atacak.
Müjdesini duyuran Özlü, “Emekliler ile ilgili zaman zaman bize sıkıntılar iletiliyor. Emeklilerimiz hayat pahalılandı, bizim gelirlerimiz çok yüksek değil,  bizim için ne düşünüyorsunuz diyorlar. Sevgili kardeşlerim 65 yaş üstü emeklilerimiz için içme suyu bizden. 5 metreküpe kadar su parası almayacağız” diye konuştu.
Görev süresindeki 5 yıl boyunca Düzce’nin sınır komşusu olan Bolu ve Sakarya’ya oranla hem içme suyu, hem de atık su ücretlerini düşük tutarak sabit ve ucuz fiyat politikası uygulayan Özlü, yeni dönemde emeklilere 5 metreküp suyu ücretsiz şekilde ulaştıracak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.