Ünlü Televizyoncunun Düzce Hayranlığı

Ünlü Televizyoncunun Düzce Hayranlığı

Ünlü TV Programcısı İkbal Gürpınar yıllardır müdavimi olduğu Düzce’de iki gün geçirdi. Düzce Belediyesi Beltur Tesisleri’ni ziyaret ederek Aydınpınar Sosyal Tesisleri Dome çadırlarında konaklayan Gürpınar, Düzce’ye hayranlığını anlattı.

Düzce’de tatil sezonunun açılması ile birlikte ziyaretçi akını yaşanırken birbirinden ünlü isimlerin de Düzce sevgisi kameralara yansımaya devam ediyor. Sevilen TV Programcısı, Yazar İkbal Gürpınar’ın iki günlük Düzce ziyareti Aydınpınar Sosyal Tesisleri’nde Düzce Belediyesi Turizm İştirak Şirketi Beltur A.Ş. tarafından kısa süre önce hizmete açılan Dome çadırlarda konaklaması ile başladı.

Doğanın kalbindeki konaklama tecrübesi hakkında açıklamalarda bulunan İkbal Gürpınar Düzce’ye olan sevgisini ifade ederek “Aydınpınar’daki Dome çadırlarda konakladım, gökyüzünü izlemek muhteşemdi. Yıldızları yakalayacak gibi hissettim. Rüzgar, ağaçların hışırtısı, kuşların cıvıltısı gerçekten muhteşemdi. Sanki bir yerde 10 gün tatil yapmış gibi zinde uyandım. Bugün Samandere’ye geldim. İlk defa buraya geldim ve çok beğendim” dedi.

HERKES DÜZCE’YE GELMELİ

Düzce’de her kesime hitap edecek tatil ve dinlenme seçenekleri olduğunu belirten Gürpınar açıklamasında şunları söyledi: “Düzce her zaman daha da güzel karşılıyor bizi. Gerçekten burayı özlüyorum ve her sene mutlaka raftinge geliyorum. Akçakoca’da bir güneş batırıyor ve balık yiyorum. Bu iki gün çok güzel geçti. Bence herkes Düzce’ye gelsin. Bir de öğrendim, belediye imkanları ile bu şehri gezebiliyorsunuz. Bu çok güzel bir şey. Açık söylemek gerekirse buradan yer almayı düşünüyorum. Kırıkkale’deyim benim için uzak ama burası hem oraya hem de büyükşehirlere çok yakın. Burada herkese uygun alternatif var.

KUSURSUZ KAFE ZİYARETİNDE ANILARINI HATIRLADI

Düzce ziyaretini Kusursuz Kafe’de çalışan Düzce Belediyesi’nin engelli personeli ile bir araya gelerek noktalayan Gürpınar kafenin engellilerin sosyal yaşama entegrasyonu konusunda çok önemli olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Kusursuz Kafe’nin açılışında da buradaydım. Bu örnekteki işletmelerin çoğu kapandı, verimli çalışan kalmadı. Burada çalışanların mutluluğu yüzlerinden okunuyor, vatandaşların ilgisi yoğun bu belli oluyor. Bu işin en önemli tarafı sevap tarafı. Özel gereksinimli kişilere ayrım yapmadan bakarsak bu işi başarırız. Peygamber Efendimiz, parmaklarının ikisi ile birlikte tutuyor, onlara cennetin kapıları sonuna kadar açık. Herkes her an engelli adayı bunu unutmamak lazım.”

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.