Konuralp'e Şehir Müzesi

Konuralp'e Şehir Müzesi

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce’ye şehir müzesi yapmak ve Konuralp bölgesinin turizm alanında bir üst seviyeye çıkması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye Başkanı Faruk Özlü, Konuralp bölgesinde başlatılan kazıların yanı sıra bölgeye şehir müzesi kazandırmak için de harekete geçti. Başkan Özlü, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ederek, şehir müzesi kurulması için talepte bulundu.

Başkan Özlü yaptığı açıklamada “Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’u İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde ziyaret ettim. Konuralp’e bir Şehir Müzesi yapma düşüncemizi arz ettim. “Turizm Şehri Düzce” hedefimizin çok önemli bir ayağı olan Konuralp Bölgemiz Düzce’mizin kalbi. Konuralp’e bir Şehir Müzesi yapılması konusundaki olumlu yaklaşımları ve samimi destekleri için Sayın Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.