Babacan’ın Pankartı Yerinde Duramadı

Babacan’ın Pankartı Yerinde Duramadı

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan geçtiğimiz gün geldiği Cumayeri’nde parti binasının açılışına katıldı. Burada Ali Babacan’a hoş geldin pankartı bir türlü yerinde durmadı. Yetkililer sürekli pankartı yerine geri asmakla uğraştı. 


Geçtiğimiz gün Düzce’ye gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumayeri’nde partisinin ilçe teşkilatının açılışını gerçekleştirdi. Açılışını gerçekleştirdiği binaya asılan ‘Hoş geldin’ pankartı ise bir türlü yerinde durmadı. Sürekli bağlandığı yerden kopan pankartı yetkililer geri yerine asmaya çalıştı. Bu esnada Ali Babacan teşkilatın içerisine girdiği esnada pankart tamamen bulunduğu yerden çıkartıldı. Vatandaşlar, Babacan’ın pankartının sürekli düşmesine ‘Daha pankartı tam takamadılar. Nasıl iktidar olacağız diyorlar” diyerek konuyu ti’ye aldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
13.09.2021
04:28

Ali babacanla Düzce ile ilgili sorular sorsaydınız röportaj yapsaydınız olmazmıydı acaba?Basının geldiği nokta bu.Bu haberi nereye çeksek bilemedim.habere bak koy tabağa ye sabaha…

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,17
Aydın
12.09.2021
20:16

Sevgili Düzce TV. Önümüzdeki 10-15 yıla damga vuracağına yürekten inandığımız Deva Partisi ve onun Genel Başkanı sn. Ali Babacan'ı dokuz ay içerisinde ikinci kez ilimizde misafir ettik hamdolsun. Geliş saati olan Sabah 10'dan ayrılış saati olan 22'ye kadar bu haberi bulabildiniz? Demokrasilerde dördüncü güç dediğimiz basın böyle mi olmalı?

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,85
Ersin Durmaz


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.