İyi Parti'den Dar Gelirliye Sebze Fidesi Desteği

İyi Parti'den Dar Gelirliye Sebze Fidesi Desteği

İyi Parti'den Dar Gelirliye Sebze Fidesi Desteği

İyi Parti Düzce Teşkilatları yeni bir çalışma ile Düzcelilere destek olmaya devam ediyor.


Ekonomik koşulların günden güne zorlaştığı, gıda fiyatlarının özellikle dar gelirli ailelerin bütçelerini zorlamaya başladığı günlerde İyi parti  Düzce Teşkilatları ailelere 'fide' desteği verecek. İyi Parti adına Projenin detaylarını paylasan Boğaziçi Belde Başkanı Emrah İlhan, ' Özellikle dar gelirli ailelerin köylerimizde bahçelerinde üretebilecekleri domates, biber, salatalık, patlıcan gibi sebze ağırlıklı fide desteği vererek, aile bütçelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Enflasyonun arttığı, fiyatların adeta ateş pahası olduğu bu dönemde vereceğimiz fidelerle ailelere bir nebze de olsa destek olabileceğimize inanıyoruz ' dedi.


Çalışma ile alakalı bilgi veren İl Başkanı Yunus Özay Er ise ' Bahçelerinde üretecekleri sebzelerle özellikle kadimlerimizin aile bütçelerine katkı sağlamalarına destek olmayı, köy ziyaretlerimiz esnasında da edindiğimiz bu fideleri bedelsiz olarak ailelere dağıtmayı hedefliyoruz. Bu zor ekonomik koşulları el birliği ile asabileceğimiz inancı ile aile bütçelerine 'üretim' bazlı bir nebze de olsa katkı sunabilir isek büyük bir mutluluk duyacağız' dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.