Sağlık yatırımları hızla devam ediyor

Sağlık yatırımları hızla devam ediyor

Sağlık yatırımları hızla devam ediyor

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde yapımı hızlı bir şekilde devam eden 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonun inşaattı hızla devam ediyor.


Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Kaynaşlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyon binası inşaat alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Dr. Yılmaz, yapımına başlanılan yeni 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun konumu itibariyle Ankara ve İstanbul gibi iki metropolün ortasında olmasından dolayı hem çoklu trafik kazaları hem de afetlere karşı olay yerine çok daha hızlı ulaşarak olaya anında müdahale edebilecek stratejik bir konumda olması asabiyle çok önemli olduğunu belirtti.
Söz konusu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonun yapımı tamamlandığında bölgede yaşayanlar için de önemli hizmetler vereceğini belirten Dr. Yılmaz “İlimizdeki mevcut istasyonların sayısını arttırarak, olaylara müdahale noktasında zamanla yarışan sağlık ekiplerimizin çok daha hızlı olay yerine ulaşarak, müdahalede bulunabileceğini ve böylece, kaza, afet gibi durumlarda tam donanımlı ekip ve ekipmanlar ile olaya müdahale edebilecek. Amacımız ilimiz genelinde vatandaşlarımıza sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması ve 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti sunan 112 Acil Sağlık Hizmetleri personelimizin çağdaş standartlarda 112 istasyonlarında daha hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmasını sağlamak” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
16.06.2022
09:53

Allah sayılarını artırsın inşallah elbette, ancak sayın müdür, hastanelerin durumları belli daha dün ve bugün hatta yarında sonrasını da Allah bilir, millet poliklinik sırası alamıyor, doktorlar grev yapıyorlar, vs. sağlık sisteminiz şu anda berbat durumda, eskiden Doktorluk, Tıp dendiğind Kutsal bir meslek deniyordu, şimdi o kutsal mesleğin oluşturan doktorlar kendi mesleklerine saygı duymuyorlar, bunu yaptıkları grevlerle vs. gösteriyorlar, Gölyakada dişim ağrıdığı için doktora gittim olduğunu da bilmiyordum, bir an çok sevindim, ama doktor çok iyi de malzemeler yetersiz, tam bir işlem yapacak cihaz susuyor, yapıyor çalışırken duruyor, çok kez tekrarlandı, doktor her seferinde özür dileyor ancak yapacağı bir şey yok., Üstlerinize bildirmiyormusunuz diyorum biliyorlar diyor, yani bunları halledin sayın müdür yeni yapılan başlar biter, olanları koruyun.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,00
Yapmak kolay olanı koruyun


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.