Düzce'de Kültür Sanat Etkinlikleri Sürüyor

Düzce'de Kültür Sanat Etkinlikleri Sürüyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan 39.Basamak adlı tiyatro oyunu Düzceli sanatseverler ile buluşacak. 2 ve 3 Kasım tarihlerinde iki seans
olarak perdelerini açacak olan 39. Basamak Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde sahnelenecek.


Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından sahnelenen ‘39. Basamak’adlı tiyatro oyunu Düzce Belediyesinin katkılarıyla 2-3 Kasım tarihlerinde Düzceli tiyatroseverlerle buluşacak.


Patrick Barlow’un kaleme aldığı ve Volkan Ateş Gündüz’ün yönetmenliğini yaptığı ‘39. Basamak’ isimli tiyatro oyunu geleneksel komedi anlayışının vazgeçilmez öğeleri; dinamik ve durmak bilmez bir aksiyon, olmayacak ama harikulade teatral rastlantılar, yaptıkları ile yapmak istedikleri birbirine
uymayan karakterler, bin bir kalıba giren oyuncular, bu uyarlamada ustalıkla bir araya getirilmiş.


Sahnelendiği her salonda kalabalık izleyici kitlesine ulaşan ‘39. Basamak’ tiyatro oyunu 2-3 Kasım Salı ve Çarşamba günleri saat 20.00’de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi Celil Yağız salonunda Düzcelilerin beğenisine sunulacak.


Oyunu izlemek isteyen tiyatroseverler, öğrenciler için 10, yetişkinler için ise 18 TL olan biletlere Düzce Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü ve Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden ulaşabilecekler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.