Türkiye'yi Tehdit Eden 80 Milyon Kişiyi Karşısında Bulur

Türkiye'yi Tehdit Eden 80 Milyon Kişiyi Karşısında Bulur

 Türkiye'yi Tehdit Eden 80 Milyon Kişiyi Karşısında Bulur

ASKF Düzce Şube Başkanı Erdoğan Bıyık'ın A Milli Takımın İzlanda deplasmanında yaşadığı olumsuz davranışlardan dolayı basın açıklaması yaptı.Bıyık açıklamasında ;

UEFA Avrupa elemelerinde tarihinde ilk kez Fransa’yı yenerek yüce Türk milletine büyük gurur yaşatan ve ülkemizi sevince boğan A Milli Futbol Takımımız, yine tarih yazmak için gittiği İzlanda deplasmanında hak etmediği davranışlara maruz kalmıştır. A Milli Futbol Takımımızın önemli oyuncularından Emre Belezoğlu televizyon kanallarına röportaj verdiği sırada İzlanda’da gazeteci olduğunu öğrendiğimiz bir kişi tarafından kendisine tuvalet fırçası uzatılmış, A Milli Takımı oyuncularımız havaalanında saatlerce bekletilmiştir. 


Bu davranışlar ne uluslararası insan haklarına ne centilmenliğe nede spora yakışmamaktadır. Bizler yüce Türk Milleti olarak hem hükümet kanadından gerekeni yaparak Nota verdik hemde devletler arası görüşmelerle bu yapılan terbiyesizce davranışların hesabını sorma sözü aldık. 
Ancak İzlanda’da yaşanan bu çirkin ve ahlak dışı olayların asıl cevabı bu akşam saat 20.00’da başlayacak olan maçta verilecektir. A Milli Takımımızın sahada ortaya koyacağı performansla gol yada goller bularak İzlanda’ya gereken dersi vereceğinden şüphemiz yok. 
Biz Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak A Milli Takımımıza yapılan bu davranışı kınıyoruz. Ayrıca 15 Temmuz hain darbe girişiminde de yüce Türk Milletinin gösterdiği birlik ve beraberlik duygusu bu maçta da ortaya çıkacaktır. Bu sebeple gelin maçı birlikte izleyelim ellerimizde al bayrağımız olsun diye vatandaşlarımıza Türk Bayrağı dağıtıyoruz. 
Herkes bilsin ki hem sporda hem siyasette, içişleri yada dışişlerinde ülkemizi tehdit eden herkes 7’den 70’e karşısında 80 milyon kişiyi bulacaktır. 
Bu duygularla UEFA Avrupa kupasında tüm takımlara karşı ciddi başarılar alacağına inandığımız A Milli Futbol takımımıza İzlanda karşısında başarılar diliyoruz ifadelerine yer verdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
12.06.2019
01:32

eğitim yok, bilgi beceri yok, teşkilatçılık yok, sadece para ile şowwwww. seni başkan yada vekil yaptırmayacağız.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,67
Tatar TÜRK


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.