PTT’de Sorunlar Bir Türlü Bitmiyor

PTT’de Sorunlar Bir Türlü Bitmiyor

Pandemi sürecinde insanları saatlerce süren kuyruklara mahkum eden, önlem almak yerine şubelerini kapatan PTT’de sorunlar bir türlü bitmiyor. Kaldırıma park eden PTT aracı da hem PTT’de işlem yapmak için kuyruk bekleyen vatandaşları hem de kaldırımı kullanmak zorunda kalan Düzcelileri mağdur etti. Vatandaşlar ise PTT bunu yaparsa demekten kendilerini alamadı.

Pandemi sürecinde Düzce’de önlem almaktan uzak tavır sergileyen Düzcelileri saatlerce kuyrukta bekleten PTT, yeni geçici şubeler açmak yerine, var olan şubelerinde de kısıtlamaya gitmişti. İnsanların işlemlerini de kısıtlı sayıda çalışanıyla yapmaya çalışan PTT, bu süreçte vatandaşların tepkilerini çekmişti. Normalleşme sürecinde de hiç bir şey değişmedi. İnsanlar sosyal mesafe ile kuyruklarda beklemeye devam ediyor. PTT’de işlem yapmak zorunda olan insanların kaldırımlarda beklemek zorunda kalmasının yanı sıra birde PTT arabaları kaldırımlara park edince vatandaşlar iyice çileden çıkıyor. Gaziantep Caddesine gitmeye çalışan insanlar PTT’de işlem yapmak zorunda olan insanların arasından geçmeye çalışırken bir de kaldırımlara park eden PTT araçlarını aşmaları gerekiyor. Kuyruklara çözüm bulamayan PTT’nin araçlarının kaldırım işgalini önlemesini isteyen vatandaşlar; “PTT insanları yetersiz şubeleriyle mağdur ediyor. Bari araçlarını düzenli park etse de sorun ortadan kalsa. PTT bunu yaparsa diğer sürücüler neler yapmaz” yorumları yapmasına neden oluyor.

Haber: S. AKYOL - H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.