Düzce’nin Çilesi Ne Zaman Bitecek?

Düzce’nin Çilesi Ne Zaman Bitecek?

Fiskomar Kavşağı’nda yapılan ve Düzce’nin trafiğini alt üst eden yol bakım onarım çalışmalarının ardından İYİ Parti belediye Meclis üyesi Erkan Dinçer, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün 2020 yılı başında verdiği müjdeyi hatırlattı. Erkan Dinçer yaptığı açıklamada; Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Fiskomar Kavşağı ile ilgili olarak Karayollarının belediyeden izin evrakı beklediğini müjdelemiş ve yıl sonuna kadar kavşakta çalışmaların bitirileceğini söylemişti. Halen kazma vurulmadı. Müjde en zaman hayata geçecek” dedi.

Fiskomar ve Kervan Kavşağı katılımında yapılan yol bakım ve onarım çalışmalarının ardından Düzce şehir içi trafiği alt üst olmuştu. Sürücüler saatlerce yollarda trafiğin akmasını bekledikleri keşmekeşin ardından İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Erkan Dinçer’de soru önergesi hazırladı.

Erkan Dinçer, "Düzce’de büyük sorun olan Fiskomar Kavşağı için Karayolları ekipleri ile görüştüğünü belirten Dr. Faruk Özlü 8 Eylül’de Fiskomar Kavşağı’nda projenin hazır olduğunu ve Karayolları ekipleri Düzce Belediyesi’nden cevabi yazıyı beklediğini söylemişti. Ancak 2020 yılı bitmesine 2 ay kaldı hiçbir çalışma yok. Ne bekleniyor? Neden bekleniyor. Kaynağı hazır olduğu belirtilen proje neden henüz başlamadı. Ayrıca o kavşakta toprak dolgu kutu geçişi hayata geçirilecekti. Daha sonra viyadük yapılacağı söylendi. Ancak karayolları Genel Müdürlüğü 2020 yılında o kavşak için bütçe olmadığını söyledi. Çalışmalar nasıl yapılacak ve o kavşak ne olacak. Bunları Düzce bilmek istiyor” dedi.

Haber: S. AKYOL


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
7.11.2020
23:30

Uçuyoruz Erkan bey uçuyoruz görmüyormusunuz

Katılıyorum   Katılmıyorum
%45,33
Tabelacı
6.11.2020
13:47

Karayollarında para yok değil rant uğruna yaptırmak istemeyenler var ve bunlar Düzce de çok iyi tanınan iş insanları.Düzce halkını düşünen yok parayı,çıkarları düşünen siyasetçiler var olduğu sürece ne yol yapılır ne de köprü çileyi yine biz çekeriz sefasını onlar sürer 2020 Türkiye si bundan ibaret zaten.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Düzceli
6.11.2020
09:08

belediye başkanı sarayından dışarı çıkmassa ve halkın durumunu görmeden piyonlarla yönetilirse böyle olur.Bir belediye başkanı düşünün ki meclis toplantılarında yok...Yani ben bu mecliside halkıda takmam diyor.Bakanlığım devam ediyor diyor..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
ERAY
5.11.2020
18:56

Sn Özlü 500 gün kitapçığında resmettiği fiskomar kavşağı olarak bağlantı yolu kavşağını ön plana çıkararak sanki yapmış gibi görselletmiş..sanırım kitapçık tamamen Düzceyi bilmeyen Ankara ' lı siyasetçilere hazırlanmış..Yersen

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,95
Kadir ERDOĞAN
5.11.2020
15:44

hele şükür muhalefet sesi çıkmaya basladi.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,35
vatandaş
5.11.2020
15:44

Duzcenin çilesi bitmez Hanki birini yazalım

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,10
Duzcespor


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.