Düzce Atatürk Devlet Hastanesi kalitesini bir kez daha tescilledi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi kalitesini bir kez daha tescilledi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi kalitesini bir kez daha tescilledi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sağlıkta kalite standartları değerlendirilmesinde 100 üzerinden 97,09 puan alarak sunduğu kaliteli sağlık hizmet anlayışını bir kez daha tescilledi.


Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmesinde 97,09 puan alan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bölgede kalitesi ile dikkat çekiyor.

“Ekip ruhu önemli”
Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin her zaman sağlıkta hasta ve çalışan odaklı iyileştirme çalışmalarını mevcut sistemin bir adım ötesine taşıyarak, kaliteli sağlık hizmeti sunma noktasında çalışmalarını devam ettirdiğini bildirdi.
Başarıda ekip ruhunun önemine dikkat çeken Dr. Yılmaz, “Bu başarıda, kurumda yerleşen güçlü bir ekip ruhunun olması çok önemli. Hastanemizdeki sağlık hizmetlerini kalite standartları çerçevesinde özenle sunan ve bu değerlendirme sürecinde büyük katkı sağlayan başta Hastane Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi ve diğer sağlık yöneticilerimiz ile birlikte kalite birimi çalışanlarımıza, birim sorumlularımıza ve elde ettiğimiz kaliteye ulaşmada emeği geçen tüm personellerimize emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
28.06.2022
10:44

Doktorlar ve banko görevlileri vatandaşa iyi davranmıyor özellikle benim gördüğüm öte pedi banko görevlileri vatandaşa aşırı sert davranıyor uyardigimizda istediğin yere şikayet et diyor bir yerlerden güç alıyor demek doktorlar bundan beş altı yıl önceki gibi Güleryüz vehos görülü davranmiyor

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,33
Nevzat ozalp
25.06.2022
19:43

Allahım ya, güldürmek için mi bu haber, millet sıra alamıyor, sistemden sıra yok, hastaneden sıra yok, muayene olmak için önce sıra alma işini nasıl çözelim diye düşünürken siz başarıdan söz ediyorsunuz, insanlara çile çektirme başarısıysa bu onu başardınız

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,66
Yalan inanmıyorum ne başarısı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.