Korona Virüs Düzce’de Bir Can Daha Aldı

Korona Virüs Düzce’de Bir Can Daha Aldı

Korona virüs salgını nedeni ile Düzce’de 1 kişi daha hayatını kaybetti. Böylelikle Düzce’de vefat eden kişi sayısı 19’a yükseldi. 

11 Martta ilk Korona virüs vakası Türkiye’de görülmesinin ardından üst düzey tedbirler alınmış salgın kontrol altına alınmaya çalışılmıştı. Aradan geçen 6 aylık süre içerisinde Düzce’de 2000 vaka görülmüş, 1700’ü hastalığı atlatarak iyileşmişti. Düzce’de 18 aile ise acı haber almış yakınlarını Korona virüs nedeni ile kaybetmişlerdi. Düzce’de Korona Virüs nedeni ile 1 kişi daha hayatını kaybetti. Hipertansiyon ve kalp rahatsızlıkları bulunan 77 yaşındaki Memnune Ö. Korona virüse yakalandı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde entübe edilerek tedavisi devam eden hasta kronik rahatsızlıklarının nüksetmesi ile hayatını kaybetti. 77 yaşındaki kadının cenazesi tedbirler eşliğinde defin edilirken, korona virüs nedeni ile Düzce’de hayatını kaybedenlerin sayısı 19’a yükseldi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.