Hasta Yakınları Doktorlara Saldırdı

Hasta Yakınları Doktorlara Saldırdı

Düzce’de sabah saatlerinde 2 farklı sağlık merkezinde hasta yakınları doktorlara sözlü ve fiziksel olarak saldırı gerçekleştirdi. Olaylarla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Düzce’de bu sabah saatlerinde 2 farklı sağlık merkezinde doktorlara sözlü ve fiziksel saldırı düzenlendi. İlk olarak Hamidiye Aile Sağlığı Merkezi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Dr. Şener Yılmaz ile hasta yakını arasında henüz bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışma bir anda fiziksel şiddete dönüşünce, Dr. Şener Yılmaz beyaz kod vererek durumu Emniyet Müdürlüğü’ne bildirdi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen emniyet mensupları, Dr. Şener Yılmaz ve saldırıyı gerçekleştiren kişiyi alarak polis karakoluna getirdi.

İkinci olay ise Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ortapedi servisinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Op. Dr. Kazım Solak ile hasta arasında muayene sırası sebebi ile sözlü tartışmaya dönüştü. Op. Dr. Solak beyaz kod verince bölgeye gelen polis ekipleri iki tarafı alarak karakola götürdü. Her iki olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
12.10.2021
19:44

Şiddeti kınıyorum ama şu bir gerçekki bazı doktorlar hakkediyor mesela araştırma hastanesinde pandemi acil bayan doktoru egosu o kadar tavan yapmış ki her gelen hastayı rencide ederek konuşuyor bide tesettürlü bence okumak insan olmak için yeterli olmuyor maalesf sen doktorsun diye kimseden üstün de değilsin sağlıkcılar biraz sirkelenin herkesin bir sabrı var aman sabır taşmasın

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,57
Düzceli


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.