AK Parti'de İlçe Başkanları Aday Adaylığı İçin İstifa Etti

AK Parti'de İlçe Başkanları Aday Adaylığı İçin İstifa Etti

AK Parti'de İlçe Başkanları Aday Adaylığı İçin İstifa Etti

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, aday adaylığı için istifasını sunan Akçakoca, Çilimli, Gümüşova ve Merkez ilçe başkanlarına, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.


31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için istişare ve değerlendirmelerin sürdüğü AK Parti'de 4 ilçede değişim sürecine girildi. Aday adaylık başvurusunda bulunmak üzere istifalarını sunan Akçakoca, Çilimli, Gümüşova ve Merkez ilçe başkanlarının istifalarını alan Şengüloğlu, üstlendikleri görevler ve katkıları için eşekkür etti.


AK Parti İl Başkanı Şengüloğlu yaptığı açıklamada, " 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için yapılan görüşmeler neticesinde Akçakoca İlçe Başkanımız Esvet Sarıoğlu, Çilimli İlçe Başkanımız Orhan Kansız, Gümüşova İlçe Başkanımız Özgür Ören ve Merkez İlçe Başkanımız Mehmet Gül, aday adaylığı başvurusu yapmak üzere dün ilçe başkanlığı görevlerinden istifalarını sunmuşlardır. Hizmete sevdalı insanların bulunduğu AK Parti çatısı altında, büyük ve güçlü Türkiye idealine omuz veren ilçe başkanlarımıza bugüne kadar üstlendikleri görevler, davamıza ve kutlu yürüyüşümüze olan katkıları için şükranlarımı sunuyorum. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde ilçelerimizde yaşanacak bayrak değişim sürecine 23 Eylül itibariyle temayül yoklamaları ile başlayacağız, şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
22.09.2023
17:07

Gümüşovamız için Cihan Ünal beyin aday olmasını isteriz. Siyasette hem aktif hemde Faruk ÖZLÜ'den aldığı tecrübe ile ilçemize iyi şeyler katacağına şüphemiz yok

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,28
Mehmet
22.09.2023
17:04

gümüşovada Cihan ünal'ın aday olması daha isabetli olacaktır

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,06
cansu
22.09.2023
15:54

Merkez ilçe başkanının istifa etmesi .Sayın Bakan aday olmayabilir diye yorumlanabilir mi? yoksa !!!!!!

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,02
Duyarlı
22.09.2023
15:24

gümüşovada kaç yıldır ak parti ilçe başkanlığı yaptı 2022 deprem oldu 3 kere sel oldu sel bölgelerine gidip geçmiş olsun nezaketinde bişle bulunmayan adam gelmiş belediye başkanlığına aday olmuş gümüşovada Ak Parti adayı Faruk Özlünün Özel Kalem Müdürü Cihan Ünaldır bunu bir yere not edin Çilimlide Muhsin Yavuz Adaydı Akçakocada Esvet İle avcunuzu yalarsınız kibirli agresif adam çıkmış belediye başkanı adayı adayıyım demiş :)))))

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
gümüşovalı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.