Oy Birliği İle Kabul Edildi

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve bazı çalışma arkadaşlarının istifasının oy birliği ile kabul edildiğini belirterek, bu güne kadar yapmış oldukları çalışma ve   katkılarından dolayı teşekkür ettiler. 


Yapılan açıklamada, “İyi Parti Merkez İlçe Başkanı , değerli parti üyemiz ve kıymetli çalışma arkadaşımız, Sayın Demet Boşver özel gördüğü sebepler nedeni ile mevcut Merkez İlçe Başkanlığı görevinden yönetimindeki bazı çalışma arkadaşları ile beraber ayrılmış; istifası da İyi Parti İl Yönetim Kurulu tarafından oy birliği ile kabul edilmiştir.


Parti üyelikleri devam eden değerli çalışma arkadaşlarımıza, başta Sayın Başkanımız Demet Boşver olmak üzere, bu güne kadar yapmış oldukları çalışma ve teşkilatımıza katkıları sebebi ile şükranlarımızı sunuyor, bundan sonraki siyaset ve özel hayatlarında başarılar diliyoruz” denildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
28.09.2021
13:45

siyasettte yöneticiler gelip geçer. Önemli olan siyasetin içindeki savunduğumuz değerlerdir. İyi parti Cumhuriyet değerlerine bağlı siyaset yapıyor. İstifa eden arkadaşlar da iyi partinin değerlerini savundular savunmaya devam edeceklerini ifade ettiler. Yönetimden ayrılan arkadaşlara ve yeni yönetimde görev alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%60,00
iyiler
24.09.2021
15:03

Hayırlı olsun.....Susup beklemekte fayda var ...orasından ,burasından dillendirip karışıklık çıkmaz inşallah .....

Katılıyorum   Katılmıyorum
%44,44
Duyarlı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.