Düzcespor Kulübü’nden kamuoyuna açıklama

Düzcespor Kulübü’nden kamuoyuna açıklama

Düzcespor Kulübü’nden kamuoyuna açıklama

Bitexen Düzcespor, şampiyonluk kutlama etkinliğine bir kadın sanatçının davet edilmesiyle ilgili sosyal medyada yapılan paylaşım ve yorumlarla ilgili açıklama yaptı.

Düzcespor  Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama şöyle:
“22 yıl sonra şampiyon olarak 2. Futbol Ligi’ne yükselen Düzcespor’un bu başarısı hem şehrimizde, hem de yurt genelinde büyük bir sevinçle karşılanmıştır.
Bu sevinci hep birlikte yaşamak için kulübümüz tarafından şampiyonluk kutlama etkinliği düzenlenmiş, bu etkinliğe bir kadın sanatçı davet edilmiştir.
Taraftarımız ve Düzce halkı ile birlikte gerçekleştireceğimiz şampiyonluk kutlama etkinliğine bir kadın sanatçının davet edilmesine yönelik sosyal medyada yapılan olumsuz paylaşımları tasvip etmiyoruz.
Kadın sanatçılarımıza yönelik yapılan olumsuz paylaşım ve yorumların Düzcespor’a ve Düzce’ye hiçbir faydasının olmadığını, ayrıca Düzcespor’un başarısına gölge düşürecek nitelikte olduğunu belirtmek istiyor ve kınıyoruz.”


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
6.05.2022
13:40

Bu nasıl beyanat...adam bu mutlu gününüze ot tıkamış siz ne diyorsunuz. Kulüp başkanının bu kişiye verilecek bir cevabı olmalı..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,43
Düzcesporlu
5.05.2022
15:47

Başkan ben olsam inadına hadiseyi getirirdim

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,35
Aziziyeli


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.