Düzcespor’da İkinci Gökhan Kapoğlu Dönemi Başladı

Düzcespor’da İkinci Gökhan Kapoğlu Dönemi Başladı

Düzcepor Kulübünde ikinci Gökhan Kapoğlu dönemi tekrar başladı. Kulüp sözcüsü Burçin Sarıcan müjdeli haberi kamuoyuyla paylaştı. Sarıcan Başkan Kapoğlu’nun görevine devam edeceğini dile getirdiği konuşmasında, Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve STK temsilcilerinin desteğiyle Düzcespor’un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediğini sözlerine ekledi.

Kulüp binasında düzenlenen basın açıklamasına Düzcespor Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Kulüp sözcüsü Burçin Sarıcan şunları söyledi:

“Bilindiği gibi bir müddet önce Kulüp Başkanımız Sayın Gökhan Kapoğlu, kamuoyunun bildiği malum ve haklı gerekçelerle istifasını açıklamıştı. Gerek spor camiası, gerekse tüm kamuoyu Sayın Başkanımızın istifasını üzüntüyle karşılamış ve görevine geri dönmesini talep etmiştir.

Bu süreçte görülmüştür ki, Düzcespor, bu ilin en büyük ve bölge insanını tek çatı altında birleştiren, 7’den 70’e herkesi kırmızı lacivertli renk etrafında bir araya getiren, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bir bayraktır. İstifanın ardından sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü önderliğinde sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri bir araya gelerek, Düzcespor’un geleceği ile ilgili önemli kararlar alınmış, bundan sonraki süreçte Düzcespor’un maddi ve manevi olarak yanında ve destekçisi olunacağını kamuoyuna deklare etmişlerdir.

"O sene bu sene"

Yönetim kurulu, tüm bu gelişmeleri ayrıntılı olarak değerlendirmiş ve sayın başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun istifasını bu gerekçeler altında kabul etmemiştir. Yönetim Kurulu olarak inanıyoruz ki, Sayın Kapoğlu’nun başkanlığı döneminde elde edilen sportif başarıların, bundan sonra da devam edeceğine, takımımızın şampiyonluk hedefine emin adımlarla yürüyeceğine, başta Sayın Valimiz Cevdet Atay ve Sayın Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ile diğer tüm resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının desteği ile o senenin “Bu sene” olduğuna inancımız tamdır.

"Yönetim kurulu olarak başkanımızın yanındayız"

Sayın Kulüp Başkanı Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun görevine devam ederek. Düzcespor’u  bir üst lige taşıyacağına inanıyor ve güveniyoruz. Yönetim kurulu olarak sayın başkanımızın yanında olacağımıza bir kez daha vurguluyoruz.”

Haber: H. DURNA

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
16.10.2020
18:10

Düzcespor Düzcenin ortak bir değeri ortak bir markasıdır Gökhan bey ile bu apaçık ortaya çıkmıştır tüm Düzcede yaşayanlar destek olmalıdır

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,48
Önce Düzcespor
16.10.2020
18:08

İNANCIMIZ "TAM O SENE BU SENE"

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,22
TARAFTAR
16.10.2020
18:08

BAŞARILAR

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,48
Gölyakalı
16.10.2020
09:09

Sayın Burçin Sarıcan yanlış biliyor . Bu ilin en başarılı ve büyük takımlarindan biride sayın Celal Kasapoğlu tarafından mahfedilen 5 maaş alacakla cgt travele devredilen , yönetim kadrisu ile mahkemelik olan ,başarıdan başarıya koşan 2. Lig takımı Düzce belediye basketbol takimiydi. Ama satılarak bir İstanbul takımı oldu. Keşke Düzcespor satın alsaydı da başkan Gökhan bey olsaydı. Sporun s sini bilmeyenler yönetimi ele alınca neler olabiliyor belediye basketbola bir baksinlar. Gökhan beyin gelmesine çok sevindim kendisine başarılar dilerim keşke basketbolu da alsaydı orada onun gibi bir başkana ihtiyaç vardı .

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,22
Duzcenin muhtari
15.10.2020
21:29

Hayırlı uğurlu olsun

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,06
Hasan Hüseyin kaya
15.10.2020
15:15

Sayın Başkanım. Sn. Gökhan kapoğlu Düzce Sporumuzun Başında göreve devam kararınızı memnuniyetle öğrenmiş olduk teşekkür ederiz Başarının sizinle devam edeceğine İnanıyor ve sağlığınıza duacı olacağız. Bize iyi bir DüzceSpor izleteceğiniz İçin. Var olun Başkanım.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,13
Reşat Gültekin
15.10.2020
13:29

Düzcespor teknikdirektörü ekibi şampiyonluk için daha cesur motivasyon olmuş ekip olur yoksa gidişat esoes veriyor

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Düzcespor taraftarı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.