Bakan Kasapoğlu Düzce Görüntülerini Paylaştı

Bakan Kasapoğlu Düzce Görüntülerini Paylaştı

Ekim ayının ilk haftası olarak kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri Düzce’de yapıldı. Haftanın açılışı kortej yürüyüş ile başlarken, Anıtpark meydanında çeşitli gösteriler düzenlendi.Geçlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu sosyal medya hesaplarından Düzce'deki kutlama görüntülerini paylaşarak Amatör Spor Haftasını Türkiye'nin dört bir yanında coşkuyla kutladık ifadelerinde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla ortaklaşa düzenlenen ’Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri Türkiyenin her yerinde olduğu gibi Düzce'de de coşkuyla kutlanıyor.Bu yıl ki kutlamalar Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun sosyal medya hesaplarından Düzce'deki kutlama görüntülerini paylaşarak Amatör Spor Haftasını Türkiye'nin dört bir yanında coşkuyla kutladık ifadelerini kullandı. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.