Başkan Özlü Korugöl'deki Çalışmaları Planladı

Başkan Özlü Korugöl'deki Çalışmaları Planladı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Korugöl’ün turizme kazandırılması için imzaladığı protokolün ardından bölgede yapılacak olan çalışmalar ile ilgili planlamayı Korugöl’de tüm paydaşların katılımıyla gerçekleştirdi. 


Düzce Belediyesi, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Turizm ve Seyahat Acentaları Vakfı (TURSAV) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği paydaşlığında Düzce’de bulunan Korugöl Tabiat Parkı’nın turizme kazandırılarak Düzce’ye katkı sağlamak için çalışmalar devam ediyor.

2022 yılının başında yapılan protokolün ardından bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yapılması gereken çalışmalar ile ilgili plan ve programı paydaşlarla bilgi alışverişinde bulundu. 


ÇALIŞMALAR PLANLANDI
Korugöl’ün Düzce’nin önemli turizm değerlerinden biri olduğuna dikkat çeken Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “ Burada yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları yerinde görmek istedik. Saha çalışmalarının hızlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Yolunun asfaltlanması, yürüyüş yolları ve elektrik ile ilgili çalışmaları planladık. Daha önce söylediğimiz gibi haftada en az 10 bin turistin geleceği görsel güzelliğinin dillere destan olacağı doğa harikası Korugöl ve tesislerini Düzce’mize kazandırmak istiyoruz” ifadelerinde bulundu. 


Korugöl’deki incelemeye İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak, Düzce Orman İşletme Müdürü Turgay Kağan, Milli Parklar Müdürü Mevlüt Şanlı Şimşek, , Beltaş Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan, Başkan Yardımcısı Önder Tonyalı ve belediye iştirak şirketleri  Beltaş, Beltur, Belka müdürleri katıldı. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
23.05.2022
11:58

SAYIN BAŞKANI TÜRSAB MÜRSAB BUNLAR ZATEN YAPCAK OLSALARDI YAPARLARDI KİMSEYİ KARIŞTIRMA DÜZCENİN BELEDİYESİNİN OLSUN YOKSA ÇOOOOOK BEKLERİZ

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,67
Sade Vatandaş
22.05.2022
04:47

Önce asar deresini halledelim lütfen geçen gün Çankırı’ya gittim şehrin içinden geçen dere o kadar güzel ve düzenlenmiş kiii lütfen önce asar deresi

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,33
Osman bey


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.