Dome Çadırlarının İnşaatı Devam Ediyor

Dome Çadırlarının İnşaatı Devam Ediyor

Düzce’nin Aydınpınar Şelalesinde yeşilin bin bir tonu arasında yapımı devam eden dome çadırların iskelet montajları tamamladı.


Düzce Belediyesi, doğa ile konforu birleştirerek yerli ve yabancı turistlerin tercih başlıkları arasına girmesi, bölge ve ülke turizminin lokomotifleri arasına yer alması için çalışma başlatılan Aydınpınar Şelalesinde yoğun mesai harcıyor.


Düzce Belediye Başkanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri neticesinde farklı bir konsept ile doğa ve kamp severlerin hizmetine sunmak, tabiat ile iç içe keyifli ve sakin zaman geçirmek isteyenlerin odak noktası haline gelmesi çalışmaları çerçevesinde yapılan Dome çadırlar ile bungalov evlerde çalışmalar sürüyor.


Yeşilin bin bir tonu arasında konaklama imkanı sunacak olan Dome çadırların iskelet montajı tamamlandı. Düzce Belediyesi İştirak Şirketi BelTur tarafından sürdürülen inşa çalışmalarının ilk etabında 9 Dome çadır olacak ve 4 mevsim konaklama imkanıyla Düzce turizminin hizmetine sunulacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
7.02.2024
14:55

İşletmesi kesinlikle Belediye tarafından yapılmalıdır .

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Öğretmen
7.02.2024
14:48

Mükemmel bir çalışma... Bittiğinde şok fiyat olmazsa yer bulmak mümkün olmayacaktır. Doğa severler hücum edecektir. Bu tür çalışmalar odayeri yaylası tortul göletine de yapılmalıdır.Teşekkürler sevgili bakanım.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,52
Duyarlı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.