Turist rehberleri Düzce’ye geldi

Turist rehberleri Düzce’ye geldi

Düzce’nin turizmde gelişmesi için çalışmalar devam ederken, Düzce’ye son olarak Ankara Turist Rehberleri Odası üyeleri gelerek Düzce’yi tanımaya başladı.

Düzce’nin tanıtılmasına yönelik çalışmalar kapsamında Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ve Ankara Turist Rehberleri Odası iş birliğinde Ankara’dan Düzce’ye Profesyonel Turist Rehberleri geldi. Düzce’nin tanıtımı amacı ile ilk gün Efteni Gölü, Güzeldere ve Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkları, Gölyaka Kültür Park, Konuralp Müzesi ve Prusias ad Hypium Antik Kenti Antik Tiyatrosuna gerçekleştirilirken, ikinci günü Akçakoca’da bulunan turistik alanlara düzenlendi.  Ankara Turist Rehberleri Odası Başkanı Fehmi Cem Yücel başkanlığında Düzce’ye gelen Profesyonel tur rehberlerini, Kültür ve Turizm İl Müdürü Sebahattin Parlak karşıladı. Düzce’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin tanıtılması amacıyla gerçekleşen tanıtım gezisine katılan turist rehberlerini çiçeklerle karşılayan İl Müdürü Parlak, Düzce’nin turizmine katkı sağlayan Ankara Turist Rehberleri Odasına teşekkür etti. Gerçekleşecek tüm organizasyonlara destek olmaya hazır olduklarını belirten İl Müdürü Sabahattin Parlak, Düzce’ye gelen her kültür turunun hem tanıtım hem de ekonomik anlamda kendileri için büyük önem taşıdığının altını çizdi. Ankara Turist Rehberleri Odası Başkanı Fehmi Cem Yücel de kendilerini en güzel şekilde karşılayan ve misafir eden İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne teşekkür etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.