Düzce’nin Tanıtımı Arttırılacak

Düzce’nin Tanıtımı Arttırılacak

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, henüz Düzce’nin farklı kültürel yerlerine daha gidemeyen vatandaşlar için seyahat acenteleri ile birlikte çalışma başlattı. Çalışma çerçevesinde ilk toplantı Kadın Emeği merkezinde yapıldı. 
 

Kültür, sanat ve turizm alanında Düzce’de gerçekleştirilecek olan kültür ve turizm turlarının daha aktif hale getirilmesi, çeşitlendirilmesi ve Kadın Emeği Merkezinde üretilen ürünlerin tanıtılması amacıyla Düzce’de kültür turları düzenleyen seyahat acenteleri ile birlikte yeni bir çalışma başlatıldı. Çalışma çerçevesinde Düzce’nin tanıtımı yapılacak. Düzce’nin ürünleri Düzcelilere ulaştırılacak, Düzce’ye şehir dışından yerli ve yabancı turist kafileleri getirilecek ve Düzce’nin turizm değerleri tanıtılacak. Bu çerçevede Vali Yardımcısı Süleyman Hurrem Aksoy ve Gürbüz Saltaş’ın başkanlığında Düzce’de seyahat acentelerine Kadın emeği merkezinde bilgilendirmeler yapıldı.

Editör:Atilla KESKİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.