Her Gün Kur’an-I Kerim Tilaveti Okunacak

Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından şehir mezarlığı özelinde hayata geçirilen çalışma ile her gün belirli saat aralığında Kur’an-ı Kerim tivaleti okutulacak.

Düzce Belediyesi, doğumdan ölüme vatandaşların yanlarında olmaya ve insan odaklı belediyecilik hizmetlerini her durum ve şart altında sürdürmeye devam ediyor.

Tüm birimleri ile bu doğrultuda hareket eden Düzce Belediyesi, cenaze hizmetlerinin yürütülmesi başta olmak üzere mezarlıklarla ilgili günün şartlarına uygun düzenlemeleri de yerine getiriyor. Mezarlıklar Müdürlüğü, bu kapsamda şehir mezarlığı özelinde başlattığı çalışmayı vatandaşlarla buluşturacak.

19 Eylül Salı gününden itibaren her gün saat 12.00’den öğle namazı vaktine kadar Merhum Hafız İsmail Coşar Hoca’nın sesinden mezarlığı ziyarete gelecek vatandaşlarla buluşturacak olan müdürlük, 58 mahalle genelinde bulunan mezarlıklara yönelik çalışmalarını da sürdürecek.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
18.09.2023
19:35

MİKROFONSUZ VE HOPARLÖRSÜZ OKUNMALI EĞER BUNUN AKSİ OLAÇAKSA SEVAB HASIL OLMAZ GÜNAHA GİRİLMİŞ OLUR BU ÜMMETİN İLK GELENLERİNİ BU ÜMMETİN SONRA GELENLERİNİ KÖTÜLÜLYEÇEK ONLARI CAHİLLİKLE SUÇLUYAÇAKLARDIR HADİSİ ŞERİFİ BÖYLE DİYOR BUNDAN 200 SENE EVVEL NE ELEKTRİK NEDE HOPARLÖR YOKTU BUNLAR ÇALGI ALETLERİDİR BUNLAR İBADETE KARIŞTIRILMAMALI ÇÜNKÜ SONRADAN ÇIKMIŞ ŞEYLERDİR ASRI SEADETTE BUNLAR YOKTU PEYGAMBER EFENDİMİZ BUNLARI BİLDİRDİ BUNLARA BİDAD DENDİ BİDAD EHLİ CEHENEMDEKİLERİN KÖPEKLERİ OLAÇAKTIR DİYE HADİSİ ŞERİF VARDIR MİNARE SELA HOPARLÖR NEMAZ KILINDIKTAN SONRA ELLERİ YÜZE SÜRMEK VB BUNLAR BİDADDIR BİDADIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ GEÇMİŞLERİMİZE EZİYET ETMİYELİM OKUNAÇAKCA ÇALGI ALETSİZ OKUNUP BÜTÜN GEÇMİŞLERİMİZİN EMVATIN RUHLARINA HEDİYYE EDİLMELİ

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,94
STS


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.