112 Dükkanda Sona Gelindi

112 Dükkanda Sona Gelindi

Düzce Belediyesi tarafından Beslanbey Bölgesinde yapımı devam eden modern sanayi sitesinde, altyapı çalışmaları ile birlikte dükkanlarda ince işçilik çalışmaları da sürüyor. Çatı kaplamaları süren dükkanlar teslimata hazırlanıyor. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün önemli projeleri arasında yer alan modern sanayi sitesinin inşaatı sürüyor. Kültür Mahallesi’ndeki eski sanayi çarşısında uygulanacak ‘kentsel dönüşüm projesi’ kapsamında, esnafların taşınacağı Beslanbey Bölgesine modern sanayi sitesi kuruluyor.

3 etaptan oluşan ve toplam 385 dükkanın inşa edileceği modern sanayi sitesinin birinci etabında yer alan 112 dükkandaki çalışmalar devam ederken, diğer yandan altyapı çalışmaları da gerçekleştiriliyor.

Dükkanların çatı kaplamaları ve ince işçilik çalışmaları ile eş zamanlı olarak sanayi sitesinin yağmur suyu ve kanalizasyon hatları da inşa ediliyor. Ekipler tarafından, her bir adaya su deposu da yerleştiriliyor.

Düzce’nin en modern sanayi sitesindeki çalışmalar son aşamaya gelirken, yakında teslimat sürecinin başlayacağı da açıklandı.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
23.04.2024
10:13

bu proje eski sanayi esnafını tasımak ve onların yararına bir proje deildir.sürekli aynı hikayeyi yağlayıp yayınlıyorsunuz.bu dukkanlardan eski sanayi esnafı yararlanamamıstır bile siz hazır devletin yerine toki imkanları ve dusuk odeme kolaylıklarıyla ihtiyacı olan dukkanı vermeyip kendiniz maliyetin cok ustunde ve odeme kolaylıkları saglayamadan kendi kendinize satısa sunup sattınız.sizin sartlarınızda isteyipte kac sanayi esnafı bu dukkanları alamadı? ilk verilen toki sartlarına herkes onay vermısti neden proje değişip belediye imkanlarıyla yapıldı? taksit secenekleri dalga gecer gibi ufak esnafa aylık 150 bin 200 bin tl oldu?

Katılıyorum   Katılmıyorum
%71,3
eski sanayi esnafı
17.04.2024
18:34

Tebrikler sayın başkan, umarım daha da çok sayıya ulaşırsınız, ki bu sayı çok yetersiz, inşallah diğer ilçelerimizde bu yenilemeye giderler.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,58
Başlamak bile güzel


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.