Asfalt Atağı Devam Ediyor

Düzce Belediyesi, şehrin dört bir yanında başlattığı asfalt çalışmalarını en çok talep edilen ve trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerde yoğunlaştırıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaklaşık 650 metrelik Metek Toki ana yolunun asfaltlanması öncesinde kazı çalışmalarını başlattı.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Koçyazı Mahallesi Metek Toki konutlarının ana bağlantı yolu olan 2400. Sokakta asfalt kazıma çalışmalarına başladı. Her gün binlerce vatandaşın kullandığı yolun yıllar içinde sathının bozulması üzerine asfalt programına alan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yol asfalt serimine uygun hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bozulan yolu kazıyan ekipler, yoldaki satıh düzenlemesini tamamlamasının ardından asfalt serimine başlayacak.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt sezonu boyunca 130 bin ton asfaltı Düzce'nin ihtiyaç duyulan cadde ve sokakları ile buluşturacak.


DÖRT KOLDAN ASFALTLAMA BAŞLADI
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Servet Bucurgat, Eski Bolu Caddesi ve bazı ana caddelerde asfalt ve yama çalışmalarının ardından ara sokaklarda da çalışmalarına başladı. Yeni asfaltlanan caddelere bağlanan yollarda da çalışmalara başlayan ekipler, Beyciler ve Fevzi Çakmak Mahallelerindeki çalışmalarını sürdürüyor.


MUHTARDAN BELEDİYE’YE TEŞEKKÜR
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Fevzi Çakmak Mahallesindeki yolların asfaltlama çalışmalarını yakından takip eden Mahalle Muhtarı Soner Günher, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Belediye ekiplerine, alt yapısı biten yolların asfaltlanmasından dolayı teşekkür etti.

Editör:Atilla KESKİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
24.06.2022
20:14

BU DÖKÜLEN ASFALT KEŞKE BEYAZ VEYA AÇIK RENKLİ OLSAYDI ÇOK SIÇAKLARDA GÜNEŞ IŞIĞI KOYU RENKLERİ ÇEKTİĞİ İÇİN HAVA ISINIYOR VE AŞIRI ISINAN HAVA SAYESİNDE SELLER AFATLAR MEYDANA GELİYOR

Katılıyorum   Katılmıyorum
%56,25
selman
24.06.2022
15:58

Bizim sokak ta yapılsa bizde teşekkür ederiz

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,57
Furkan şimşek


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.