Bakan Soylu'dan Özlü'ye Teşekkür

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, incelemelerde bulunmak için sel afeti yaşanan Düzce’ye geldi. Şiddetli yağışlardan ötürü hasar gören Uğur Suyu Ana Regülatörünün bulunduğu alanı gezen Bakan Soylu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den çalışmalarla ilgili bilgi alarak, özverili çalışmalardan ötürü teşekkürlerini iletti.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kente su veren Uğur Deresi'nin taşması sonucu yollarda ve köprülerde meydana gelen hasarı havadan inceledi. Karayolu ile Beyköy Beldesine geçen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, DSİ ve AFAD yetkilileri eşlik etti.

 

Bakan Soylu, kendisini karşılayan Başkan Dr. Faruk Özlü ve
beraberindekilere geçmiş olsun dileklerini ileterek, ana su hattındaki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özlü, Bakan Soylu’ya şehre su verilmesi noktasında özveri ile çalışma gerçekleştirildiğini ifade etti.

Soylu, incelemelerinin ardından beraberinde Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve protokol üyeleri ile birlikte AFAD Koordinasyon Merkezine geçerek, son durumun değerlendirilmesini gerçekleştirdi. Bakan Soylu burada basın mensuplarına yaptığı basın açıklamasın da selden ötürü Beyköy Beldesinde bulunan ana isale hattında 4 kilometrelik kopukluk meydana geldiğini Düzce Belediyesi özelinde bütün kurumların el ele vererek aşılmaya çalışıldığını, Düzcelileri susuz bırakmamak adına yapılan çalışmanın kayda değer bir çalışma olduğunu belirterek emek verenlere teşekkür etti.

Editör:Atilla KESKİN


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
30.06.2022
19:17

Sn. Bakanın ziyareti esnasında bu gece su veriyoruz Düzce'ye dediler, ortada su yok. Bakanın da gözü boyandı. Vatandaş da kandırıldı. Ne bekliyorduk ki?

Katılıyorum   Katılmıyorum
%56,67
Ersin Durmaz
30.06.2022
17:49

Teşekkür etti ama dün başına gece yarısı şu verilecegi söylendi birgün geçti hala yok vatandaşa itfaiyeyle şu dağıtımı bileyok

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,11
Nevzat ozalp


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.