Sanayicileri Yerinde Dinlediler

Sanayicileri Yerinde Dinlediler

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve yönetim kurulu üyeleri sanayicilere yerinde ziyaret ederek sorunları yerinde dinlediler.


Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, birinci organize sanayi bölgesindeki fabrikaları yerinde ziyaret ederek firmaların istihdam durumu, üretimleri, ihracat rakamları hakkında firma yetkililerinden bilgiler aldılar.


TSO Başkanı Bıyık, “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda bu dönemde sanayici üyelerimiz ile daha fazla dirsek teması kurmaya, sorun ve taleplerine hızlı çözümler üretmeye gayret edeceğiz. İlimize sağlamış oldukları katma değerleri yerinde görerek kendilerinin görüşlerinden de mümkün olduğunca faydalanacağız. Sanayici üyelerimiz ile sıkı diyaloglar kurarak Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın kendileriyle birlikte olduğunu daha fazla hissettireceğiz” ifadelerinde bulundu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
20.03.2023
22:06

Şİmdi bu fotoda hangisi ekonomist hangisi iktisatçı hangisi üniversite mezunu hangisi ticaretini Ulusal yada uluslararası boyuta taşıya bilmiş te sizin işlerinizi çözebilecekler. Güldürmeyin.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%64,00
Hamit Kandemir
20.03.2023
22:01

Hangi sorununuza çare olabileceklerini sorun. Hangi sorunu çözecek bilgi ve imkanları varmış. İktidar isterse çözer. Siz koltukların keyfini çıkarın. Seçime kadar.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%63,64
Nedim T.S
20.03.2023
11:23

patron bizim yemekler tavuklar lastikler daha güzel haberi

Katılıyorum   Katılmıyorum
%65,91
gir tsoya bul parayı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.