Düzce TSO Yönetimi Emniyet Müdürü’nü Ziyaret Etti

Düzce TSO Yönetimi Emniyet Müdürü’nü Ziyaret Etti

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Düzce İl Emniyet Müdürü olarak atanan Yunus Emre Ünveren’i ziyaret etti.

Ziyarette Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Meclis Başkan Yardımcıları Murat Taştepe ve Metin Topal, Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Coşkun, Recep Ali Gelinoğlu, Meclis Üyeleri Cengizhan Veziroğlu, Metin Şişman, Murat Sert, Rasim Mercan ve Yunus Emre Gülay hazır bulundu.

 

Düzce İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren’e yeni görevinde başarılar dileyen Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Üyelerin huzur ve güven ortamında faaliyetlerini sürdürebilmelerindeki en önemli unsur olan Emniyet Müdürlüğü’nün iş dünyası açısından büyük önem arz ettiğini de sözlerine ekledi. 

Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar, İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren’e çiçek ve çikolata takdim etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.