Tapu Müdürlüğünde İşlemler Durduruldu

Tapu Müdürlüğünde İşlemler Durduruldu

Düzce Tapu Müdürlüğü personellerinde Korona Virüs rastlanması sonucu, müdürlükten yapılan açıklamada işlemlerin durdurulduğu duyuruldu.

Düzce Tapu Müdürlüğünde bir personelde korona virüs çıkması üzerine binada filyasyon çalışması başlatıldı. Müdürlükte gerçekleştirilen filyasyon çalışmaları sonrası 3 personelde daha Korona Virüse rastlandı. Müdürlükte vaka sayılarının artması sonrası Sadece başvuru alınacağı ve diğer işlemlerin ise yapılmayacağı duyuruldu.

Tapu Müdürlüğü’den yapılan açıklamada, “Müdürlüğümüzde Covid-19 pozitif vakaları çıktığından dolayı 11.09.2020 tarihinden itibaren sadece başvuru alınacak olup işlemler yapılamayacaktır.

11.09.2020 tarihinden önce başvurusu alınmış ve müdürlüğümüz tarafından işlemleri tamamlayabilmiş ise sadece bu işlemlerin imzası alınacaktır.”

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
11.09.2020
17:07

Diğer kurumlardada filyasyon çalışmaları yapılmalı.....Valilik Fblok tamamen gözden geçirilmeli....Esnek çalışma ve saat ayarları mesaiye göre yapılmalı...Kurum müdürleri ve valilik bu sorumluluğu nasıl alıyor ....Anlamıyorum....

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Duyarlı


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.