Yurt Dışında Eğitim ve Kariyer Planlaması Nasıl Yapılır?

Yurt Dışında Eğitim ve Kariyer Planlaması Nasıl Yapılır?

Yurt Dışında Eğitim ve Kariyer Planlaması Nasıl Yapılır?

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen “Yurt Dışında Eğitim ve Kariyer Planlaması Nasıl Yapılır?” başlıklı söyleşi, AI/ML Annotation Analyst Didem Genç’in katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Yurt dışında kariyer hedefleyen katılımcılara yol göstermeyi amaçlayarak bu söyleşiyi yaptıklarını dile getiren Genç, yurt dışında eğitim ve kariyer planlanmasında izlenilecek yolları deneyimleriyle de bütünleştirerek katılımcılara aktardı.

Dil eğitiminin önemini de vurgulayan Didem Genç, yeni mezunların yurt dışındaki kariyer imkanlarının oldukça yüksek olduğunu ve yurt dışında yüksek lisans-doktora eğitimi ve kariyer planlaması yaparken izlenecek adımlar hakkında da ayrıntılı bilgiler verdi.

Yurt dışında kariyer isteyen katılımcıların ilgisini çeken söyleşi, katılımcılardan gelen soruların yanıtlanması ve katılım belgelerinin aktarılması ile sona erdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.