Özdemirci ”Okulların Açılması Kabus Olmasın”

Özdemirci ”Okulların Açılması Kabus Olmasın”

Düzce Özel Çağsu  Hastanesi çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Dr.Esra Özdemirci okulların açılmaya başladığı bu günlerde dikkat edilmesi gerekenları açıkladı ve  “okulların açılması kabus olmasın” dedi.

           

2019-2020 eğitim ve öğretim döneminin kimi yerde başlaması, ya da kimi yerde başlayacak olması ile ilgili olarak çocuk hastalıkları birer birer gündeme gelmeye başlayacak. Düzce Özel Çağsu Hastanesi çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Dr. Esra Özdemirci okulların açılması kabus değildir ancak “çocuklarımızı öncelikle okullara hazırlamamamız gerekmektedir. Çocuklarımızın Gerek görme, gerek duyma yetilerinin dikkatlice incelenmesi, gerekirse doktor kontrolünden geçirilmesi lazımdır.

Havalarında artık kış ortamına dönmesi bazı hastalıklarında gündeme gelmesine neden olacaktır. Çocuklarımız da ateş, boğaz ağrıları ve benzeri gelişmeler olursa eskiden bilinen ilaçların yerine doktora götürmek daha mantıklı olacaktır.” dedi ve sözlerine devam etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.