YAVRU KANATLAR SERTİFİKALARINI ALDI

YAVRU KANATLAR SERTİFİKALARINI ALDI

Su Damlası İlkokulu?nda kurulan Yavru Kanatlar Kulübü öğrencileri, Türk Hava Kurumu Model Uçak eğitmeni Vildan Ak koordinatörlüğünde 2 dönem boyunca maket uçak eğitim aldılar. Yavru Kanatlar, kursu başarı ile tamamlayarak sertifikalarını almaya hak kazandılar.

Türk Hava Kurumu Model Uçak Eğitmeni ve Hava Sporları Düzce İl Temsilcisi Vildan Ak, Su Damlası İlkokulu?nda model uçak kursu düzenledi. Kursa katılan öğrenciler 2 dönem boyunca model uçak kursuna gittiler.

 

 

 Kurs sonunda sertifika almaya hak kazanan öğrenciler için tören düzenlendi. Su Damlası İlkokulu?nda düzenlenen törene THK Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ibrahimoğlu, Model Uçak Eğitmeni Vildan Ak, Okul Müdürü Melek Özgüner, veliler ve davetliler katıldı.

Tören öncesi daha önce model uçak kursuna katılan ve daha sonra kabin memuru, pilot olan kişilerin videoları yayınlandı. Konuşmaların ardından öğrenciler sertifikalarını alarak, geleceğin pilotları olma yolunda ilk adımlarını attılar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.