Poliklinik Girişinde Farkındalık Standı Açıldı

Poliklinik Girişinde Farkındalık Standı Açıldı

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 9 Şubat Dünya Sigarayı bırakma günü etkinlikleri kapsamında farkındalık standı açıldı.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ekiplerince Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Poliklinik girişinde farkındalık standı açıldı.

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü etkinlikleri kapsamında, tütün ürünlerinin zararları hakkında toplum bilincinin oluşturulması ve bu bilincin artarak devam etmesini sağlamak amacıyla açılan standda vatandaşlara yönelik bilgilendirmede bulunuldu.

10-11 Şubat 2020 tarihlerinde hizmet verecek olan farkındalık standında vatandaş ve personellere ekipler tarafından Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı, Düzce’de bulunan Sigara Bırakma Poliklinikleri ile Dumansız Hava Sahası ve Sigaranın zararlarının anlatıldığı afiş ve benzeri materyaller ile bilgilendirmelerde bulunularak Karbonmonoksit Ölçümleri yapıldı.

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.