Eylül Ve Ekim Ayın Yardımlarını Da İhtiyaç Sahiplerine Dağıttılar

Eylül Ve Ekim Ayın Yardımlarını Da İhtiyaç Sahiplerine Dağıttılar

Düzce Beşir Derneği ihtiyaç sahiplerinin umut ışığı olmaya devam ediyor. Pandemi döneminde yaptığı yardımlarla korona virüs salgınında insanların mağduriyetlerini gidermeye yönelik çalışmaları hayata geçiren Düzce Beşir Derneği normalleşme sürecinde de ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor. İhtiyaç sahiplerine yardım elini uzatmaya devam eden Düzce Beşir Derneği gıda, temizlik ve giyim malzemelerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor.

Pandemi döneminde kısıtlamalarda ihtiyaç sahibi ailelere yaptıkları yardımlarla gönülleri fetheden Düzce Beşir Derneği ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor.

Düzce’de yardımseverlerin bağışları ile toplanan gıda, temizlik ve giyim malzemelerini ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar götürerek teslim eden Dernek gönüllüleri, ailelerin dualarını da alıyor.

Bu kapsamda ihtiyaç sahibi vatandaşlara koliler halinde Eylül ve Ekim ayı yardımlarını ulaştıran Beşir Derneği, dar gelirli aileler ile hayırsever vatandaşlar arasında köprü vazifesi görüyor. Yapılan yardımlarla ilgili açıklama yapan Beşir Derneği Düzce İl Başkanı Mehmet Aybek;  “Düzce'de ihtiyaç sahibi ailelere, gıda, temizlik ve giyim yardımları yapan Beşir Derneği, hayırlara vesile olmaya devam ediyoruz. Beşir Derneği Düzce temsilciliği olarak Eylül ve ekim ayı yardımlarını dağıtımını yaptık. Bağışçılarımızın emanetini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyoruz” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.