Yapılan Uygulamalar İşe Yaradı

Yapılan Uygulamalar İşe Yaradı

Düzce Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri motosiklet sürücüleri üzerinde yaptıkları denetimler bütün hızıyla devam ediyor. Trafik ekiplerinin sık yaptığı uygulamalar sonrasında Düzce Sokaklarında kasksız olarak motosiklet kullanan sayısı ise iyice azaldı.

 

Düzce Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri yaptıkları denetimlerine bütün hızıyla devam ediyor. Şehir Merkezi’nde özellikle havaların ısınmasıyla artış gösteren motosiklet sürücülerine karşı denetimlerini artıran ekipler, kasksız motor sürücülerine karşı sıkı denetim yapıyor.

Şehrin çeşitli noktalarında uygulama noktası kuran ekipler motor sürücülerinin kask kullanmasını artırmak için yoğun çaba harcarken yapılan denetimler ile kask kullanmadan motor kullanan sürücü sayısında azalmada gözlerden kaçmıyor. Kasksız motor sürücüleri de uygulama noktalarında trafik ekipleri tarafından önce uyarılıyor, 2. defa yakalandığında ise ceza uygulanıyor.  


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
19.4.2019
15:20

BİR KERESİNDE UYGULAMADA BİZİ DURDURDULAR POLİSİN ÖNÜNDEN BİR MOTORDA KASKSIZ 2 KİŞİ VE ELLERİNDE UZUN SU BORUSUYLA GÖZ GÖRE GÖRE GEÇİP GİTTİLER. GENELDE UĞRAŞMAMAK İÇİN KASKI OLANLARI DURDURUYORLAR. HATTA O GÜN 5 DK SONRA BULVARDA BİR POLİS DAHA ÇEVİRDİ SENİN EVRAKLARIN TAMDIR ŞU LİSTEYİ DOLDURUP GİDECEĞİM BAŞKASININ CANINI YAKMAYALIM ŞİMDİ DEDİ. BİZ BOŞUNAMI EHLİYETE KASKA PARA VERİYORUZ O ZAMAN.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%45,45
MOTORCU
19.4.2019
13:46

ŞU TERSTEN GELEN BİSİKLETLİYİDE DURDURUP CEZA KESSELERDİ

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,82
MOTORCU
19.4.2019
12:13

ÇOK GÜZEL BİR UYGULAMA ANCAK GÖREVLİ ARKADAŞLARIMIZ VİDEONUN TAM ORTASINDA YOLU ORTALAYAN BİR GÖREVLİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE KASKSIZ BİR SÜRÜCÜ ONLARA BAKARAK YANLARINDAN GEÇİYOR ONU GÖRMÜYORLAR BİR

Katılıyorum   Katılmıyorum
%65,15
GÖZDEN KAÇANLAR VAR
19.4.2019
12:13

BU UYGULAMAYI İLÇELERİMİZDE DE YAPSINLAR

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,90
ilçelerde de yapın


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.