Basketbolda Türkiye üçüncüsü oldular

Basketbolda Türkiye üçüncüsü oldular

Basketbolda Türkiye üçüncüsü oldular

Düzce Belediyespor Kulübü U14 altyapı oyuncularından kurulu olan Şehit Cihan Aksarı Ortaokulu, Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında Türkiye 3.sü oldu.


 Düzce’de basketbolun çıtası çıtasını üst noktaya taşıdılar. Düzce Belediyespor Kulübü U14 altyapı oyuncularından kurulu olan Şehit Cihan Aksarı Ortaokulu, Okul Sporları Türkiye Şampiyonasında Türkiye 3.’sü oldu. Yarı final maçında Ankara Arı Kolejine 63-53 mağlup olarak final oynama şansını kaybeden kızlar oynanan 3.’lük maçında Çankaya Bilişim Koleji'ni 70-62 mağlup ederek kürsüye çıkmayı başardı. 
 Düzce Bediyespor Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu, “Düzce’ye yaşattıkları bu gurur için antrenörlerimiz Mümin Çakar, Cenget Cengiz ve tüm sporcularımızı canı gönülden kutluyoruz” dedi.
 Arı koleji (Çankaya Üniversite SK) şampiyon olurken, ikinci Mehmet Akif ( Emlak Konut) üçüncü ise Şehit Cihan Aksarı Orta okulu ( Düzce Bld) oldu. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
8.05.2019
00:47

Okulumuzu Sporcularını ve hocalarını tebrik ederiz. Ancak Bisiklet branşında Türkiye şampiyonu olan bizim yavrularımızla ilgili tek bir kelime haber yapmamanızı kınıyoruz....http://m.burasiduzce.com/haber-detay.asp?id=47258&Bisiklet_Turkiye_sampiyonu_Turgut_ozal_Anadolu_Lisesi

Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,15
Turgut Özal


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.