Onlar Huzurlu Bayram İçin Görevdeler

Kurban Bayramının ilk günüde Protokol üyeleri görevleri başındaki polis ve jandarmayı da unutmadılar. Jandarma Alay Komutanlığı’nı ziyaret ederek askerlerle bayramlaşan protokol üyeleri ardından da Şehit Osman Çatana Polis Merkezini ziyaret ederek görevleri başındaki polislerle bayramlaştılar.

Kurban Bayramının ilk gününde bayramlaşmaya ayıran protokol üyeleri görevleri başında görevli asker ve polisleri de unutmadılar. Vali Yardımcısı Ali Muhittin Varol, Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli önce İl Jandarma alay Komutanlığı’nı ziyaret ettiler. Burada görevi başındaki askerlerle bayramlaşan protokol üyeleri onlarla sohbet ettiler.

İl Jandarma Komutanlığı çıkışında açıklama yapan Vali Vekili Ali Muhittin Varol; “Düzce’de bayramın huzur içinde geçiyor. Şimdilik bize ulaşan asayişi bozacak bir durum yaşanmadı. Jandarma ve polisimiz görevleri başındalar. Sürücülerden tek ricamız lütfen trafik kurallarına uyalım. Bayramların tadını bozacak kötü kaza haberleri gelmesin” dedi.

Protokol üyeleri ardından Şehit Polis Memuru Osman Çatana Polis Merkezini ziyaret ettiler. Burada da nöbette olan görevli polislerle bayramlaşan protokol üyeleri polislerden bilgiler aldılar.

Ziyaretin sonunda konuşan Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ise; “İlimizde bayram huzur içinde geçiyor. Vatandaşlarımız huzurlu bayram geçirsin diye ekiplerimiz 24 saat görevlerinin başında. Sürücülerden tek ricamız lütfen trafik kurallarına uysunlar” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.