DÜZCE?NİN ADINI DUYURDU

DÜZCE?NİN ADINI DUYURDU

Düzce İş-Kur Müdürü Ferhat Acar, By Medya Protokol Dergisinin Avrupa Ödülleri kapsamında istihdamı artırmaya yönelik çalışmalarından dolayı ödül aldı.

 

 

By Medya Protokol Dergisinin Avrupa Ödülleri, dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. İş Dünyası ve bürokratların kendi alanlarında yaptığı başarılı çalışmalar dolayısıyla ödüllendirildiği gecede Düzce?den de bir isim ödüle layık görüldü.

Düzce İş-Kur Müdürü Ferhat Acar, Düzce?deki işsizlik oranını azaltmaya yönelik azimli ve özverili çalışmadan dolayı ödüle layık görüldü. Acar, dün akşam düzenlenen törene Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ile birlikte katılarak ödülünü aldı.

İş-Kur Müdürü Ferhat Acar bilindiği gibi, geçen yıl Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Hamlesi kapsamında, artı istihdam projesi ile SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu ile birlikte yapılan çalışmalarda  10 bin ilave istihdam sağlanmasına büyük katkıda bulunmuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.