ÜST DÜZEY İSİMLERDEN OLUŞACAKMIŞ!

ÜST DÜZEY İSİMLERDEN OLUŞACAKMIŞ!

Düzce Belediyesi Akil insanlar Meclisi Kurulacak. Düzce için bilgi ve tecrübelerinden faydalanılmak amacıyla bürokratlar, belediye başkanları ve milletvekillerinden oluşacak Akil İnsanlar Meclisinin kimlerden oluşacağı ve nasıl bir faaliyet gerçekleştireceği şimdiden merak edilmeye başlandı.

 

 

Düzce?de fikirlerinden ve bilgi ve birikimlerinden faydalanmak için üst düzey görevler yapmış kişilerden oluşan Akil İnsanlar Meclisi kurulacak. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Belediye bünyesinde Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi olduğunu bunların yanı sıra Akil İnsanlar Meclisi kuracaklarını söyledi.

Başkan,  Ay, meclis ile ilgili olarak "Düzce?nin tanınmış üst düzey bürokratları, valilerinin, belediye başkanlarının, milletvekillerinin olduğu meclis daha kurmak istiyoruz. Yeni bir çalışma yapacağız. Bunların fikirlerinden istifade edeceğiz o insanlar üst düzey görevler yapmışlar onların bilgilerinden faydalanacağız. Görüldüğü gibi kadın meclisimiz, gençlik meclisimiz güzel çalışmalar yapıyorlar? dedi.

Düzce?nin tanıtımı için oluşturulacak Akil İnsanlar Meclisinde kimlerin yer alacağı, gerçekten bu sıfatı taşıyabilen isimler mi olacağı şimdiden merak edilirken, meclisin ne tür faaliyetlerde bulunacağını ve sadece düşüncede kalmayıp uygulamaya geçilip geçilmeyeceğini de zaman gösterecek.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.